неделя, 15 август 2021 г.

"Спасението", погубващо цивилизацията

 

„Христос и Антихрист“ картина на Илья́ Серге́евич Глазуно́в. Нарисувана 1999 г."

Преди да ви запозная детайлно с библейската информация относно личността на Антихрист, ще кажа, че ще ви дам по-широк поглед за неговата личност и неговия белег не само от Библията, но и от други източници. Вярвам това само ще допринесе за по-детайлно разбиране на случващото се в момента. 

Ако не ви се чете, можете да изгледате това ВИДЕО или във Vbox  или Тук

И така: 

Sefer Zerubavel (на иврит: ספר זרובבל), наричан още Книгата на Зоровавел или Апокалипсисът на Зоровавел, е средновековен еврейски апокалипсис, написан в началото на 7 век сл.н.е. В стила на библейските пророчески видения (напр. Даниил, Езекиил) 

Там личността, която кореспондира с християнския Анти-Христ, се нарича Армил, чието име е етимологично близко до средноперсийския Ариман, еквивалент на зороастрийския Ангра Майню. В Зурванизма (исторически клон на Зороастризма) антипод на Ариман е Ормузд - те са нещо като близнаци. 

В зороастризма имаме Ахура Мазда и Ангра Майню. Макар Ормузд и Ариман да представляват доброто и злото. Творецът и Разрушителят. Истината и лъжата. Те напълно кореспондират и с Христос и Анти-Христос, Месията и лъже-месията. 

Рудолф Щайнер, основал езотеричното духовно движение антропософия, използва концепцията за Ариман за да назове една от двете крайни сили, които отдръпват човечеството от центриращото влияние на Христос. Щайнер свързва Ариман (долния дух) с материализма, науката, наследствеността, обективността и закаляването на душата. Той смятал, че съвременното християнство е подложено на ариманическо влияние, тъй като то клони към материалистични интерпретации. Щайнер предсказа, че Ариман, като свръхсетивно същество, ще се превъплъти в земна форма. 

Щайнер казва, че това ще стане на запад, като на няколко места се разбира, че под “запад” има предвид на запад от Германия, тоест в англоезичния свят. Това се разбира и от примерното име, което дава на въплътения Ариман – Джон Уилям Смит. От изказването му се разбира още, че сега Ариман ползва специфичните сили, които Земята излъчва в областите на Англия и Америка. Авторът на “Идването на Ариман” предполага, че най-вероятно Ариман ще се въплъти в САЩ. Основанията му са, че американците (един от които е самият Р. Мейсън) имали силни ариманистични тенденции. 


Няма начин да не сте гледали или поне чували за филмовата трилогия „Матрицата“, където НЕО или ОНЕ (The one) е избраният, месията или Христос, а неговият антипод е главният агент на матрицата - агент Смит. Тук е моментът да спомена, че този филм ни най-малко не е случаен. 

Smith - В ранна сцена в The Matrix Reloaded кара Audi A8 с регистрационен номер „IS 5416“. Препратка към Библията: в превода на Кинг Джеймс в книгата на  Исая 54:16, където пише следното:


"Behold, I have created the smith that bloweth the coals in the fire, and that bringeth forth an instrument for his work; and I have created the waster to destroy."


„Ето, аз създадох ковача (Smith), който изгаря въглищата в огъня и изважда инструмент за своята работа; и създадох опустошителя, за да унищожава“.

Името произлиза от англосаксонското smitan, което означава "да биеш". Това е най-популярното фамилно име в англоезичния свят. Смята се, че е описателно за КОВАЧ. Но се ползва и като описание за най-смъртоносните войни, които са унищожавали и избивали всичко. 

За пореден път виждаме препратка, че Антихрист ще се въплъти в англоезичния свят и мисля не е нужно много, за да го повярвате. Англоезичният свят и култура в момента доминира в света, той буквално ни е отровил. Филми, музика, литература и т.н. Това е интернационалният език, следователно онзи, който ще владее света, ще го владее посредством този език. 

За да разберете защо е избрано именно това име, ще ви преведа през смисъла и етимологията му в различни езици. Библейският пасаж дава това определение на Антихрист, чрез чийто унищожителен огън ще бъде изпитан този свят - и вярващи, и невярващи. Така ще се отдели плявата от зърното

"Лопатата е в ръката Му, и Той здраво ще очисти гумното Си, и ще събере житото Си в житницата, а плявата ще изгори в неугасим огън." Матей 3:12


"И тая трета част Аз ще прекарам през огън, Пречиствайки ги както се чисти среброто, И изпитвайки ги както се изпитва златото. Те ще призоват Моето име, И Аз ще ги послушам; Ще река: Тия са Мои люде; А те ще рекат, всеки един: Господ е мой Бог."  Захария 13:9

Да започнем с нашия език. В българската именна система няма подобно име.  Съществува обаче глаголната форма СМАЧКАМ. С определението МАЧО описваме по-мъжествен вид и по-напористо поведение.

Най-близко до личното име Smith в нашия език се явява определението СМОТАН, което се образува от същия корен. Съдържа идеята за някой, който е с поведение на подтиснат човек. Смазан от нечии удари. В играта шах се използва думата МАТ, чието значение означава поражение, но думата е широко разпространена и в други езици. Съдът, в който се бие прясното мляко, за да се отдели от него маслото, се нарича МАТеница или МЪТеница. Санскрит: Majjayati (majj) / маджаяти मज्जयति / За проверка ТУК размазвам, смачквам, смазвам, правя на пихтия, правя (го) мазало (в прен. смисъл - "унищожавам"), загивам, разрушавам, смазвам; виж "мозък" (б.а.: вер. в см. на "правя на маз/с/ / мозък").

Тук има един много тънък момент, който внимателно трябва да обмислите. Думата МЕСИЯ, означава помазаник. Маслото или мирото се извлича винаги чрез процес на смазване, смачкване, своего рода под натиск, чрез удари. Ето го и основния ключов момент.

Да, СМИТ означава буквално „ковач“; този, който нанася удари, унищожител, поразител, опустошител. Но точно това води до скритото съдържание. СМИТ е „спасителят“, „решението“ за реда в матрицата. За тези в матрицата той е МЕСИЯ, но извън фалшивата реалност на този свят той е ЛЪЖЕ-МЕСИЯТА, Анти-Христ.

Нека отново поговорим за Армил от еврейските сведения: 

Армилус и неговите зли дела са описани подробно в "Мидрашим", преиздаден сега с подробно въведение и ценни бележки от Й. Евен Шемюел (Кауфман) в неговия „Мидредшей Геула“ (1942)

Често го наричат за кратко „син на камък“. Тази кратка справка е напълно обяснена в една легенда: 
„Те разказват, че в Рим има мраморна статуя на красива девойка, направена не от човешка ръка, а от Светия, благословен да е Онзи, Който я е създал в Своите сили. Народите по света, синовете на Белиал, идват, затоплят я и лежат с нея, и Той запазва семето им в камъка, от който създава същество, и го оформя в дете, при което тя (статуята) се разделя на части и от нея излиза подобие на човек, чието име е Сатана Армил, когото езичниците наричат Антихрист. Той е висок 12 лакти и широк два лакътя, между очите му има известно разстояние и има недъг в едното, а другото червенее , косата му е със златист цвят, отдолу стъпалата на краката му са зелени и той е двулик“ (Pirkei ha-Mashi'aḥ, в Midreshei Ge'ullah, стр. 320).

Този Армил ще заблуди целия свят да повярва, че е Бог и ще царува над целия свят. Той ще дойде с десет царе и заедно ще се бият за Йерусалим, а Армил ще убие Неемия бен Хушиел, който е Месия, синът на Йосиф, както и много праведници с него и „Израел ще тъгува за него като за онези, които са в горчивина за единствения си син“ (срв. Зах. 12: 9–12)

Това, което казва този пасаж, е че Месията ще бъде убит вече един път. Но е описана и битката при Армагедон. Битка, която приключва с второто пришествие на възкръсналия Христос, който слиза заедно с ангелите и светиите да управлява цялата планета.

Именно в книгата на Захария е описана тази последна битка при полето Магедон, което в Новия Завет е наречено Армагедон. Всички сте чували това име. Разпознахте ли отново Ар-мил, Ари-ман, Ар-магедон

Името Армагедон на гръцки „αρμαγεδδων“ се споменава само на едно място в новия завет Откровение 16:16 

Названието произлиза от иврит - הר מגידו (Хар Мегидо), което означава "хълмът Мегидо". 

Хар – хълм или планина. Коренът подсказва идеята за издигане, височина в семитските езици.

Частицата Ар в много случаи е съставна, изразяваща дадена високопоставеност. Ар-х-ангел, Ар-хи-ерей. Например в АРИСТОКРАТ е със значение високопоставен, багородник от владетелско потекло. А „кратос“ означава власт, могъщество. 

Относно „Магедон“ речникът на Джоунс за Стария Завет „Jones' Dictionary of Old Testament“ го превежда като място на множествата. Глаголът גדד означава активна инвазия, а не пасивно събиране, а буквата  М(е) - mem показва текущо действие. Името Megiddo означава нахлуване или натрапване. Глаголът גדד (gadad) описва извършването на инвазивен разрез - пробив. Съществително גדוד (gedud) може да опише инвазивна група от нападатели.

Мегидо най-добре ще ви се изясни с думата „мегдан“ в българския или „майдан“ в украински и руски. Майда́н (от арабски: ميدان – maydān; на персийски: ميدان – meydan; на турски: meydan) – открита площ, площад.

И така, дойдохме до зороастрийския Ангра Майню (разрушителния зъл дух) и средноперсийският Ар-иман. И сега внимавайте! Ако тръгнем детайлно да изясняваме етимологията ще стигнем до там, че етимологичен еквивалент на Ангра Майню в английския е “Anger mind”, което не е просто „гневен ум“ а буквално Зъл (опустошителен) Интелект. Тоест в библейския текст (ще ви го посоча по-нататък) се описва, че на този Anger Mind ще бъде създаден изкуствен образ, копие. И ако в староанглийския mind е равнозначно на intellect, то абривиатурата на Ангра Майню би била AM и ще е равнозначна на негово изкуствено копие на съзнанието му, което не е нищо друго освен AIИзкуствен интелект - Artificial Intelligence.

Забележете Ar-tificial. Отново имаме Ар за нещо височайшо и в случая то ни говори за Създател и неговото копие - създание, защото в случая към АР се добавя Т и става АРТ, сиреч изкуство, изкуствен, но и създател, творец, артист. „from stem of ars "art" (see art (n.)) + -fex "maker," from facere "to do, make“ . От „facere“ - да правя, да направя. Изкуствено направен.

Нека сега ви покажа няколко пасажа от Откровение на Йоан:

„И видях друг звяр, който възлизаше от земята; и имаше два рога прилични на агнешки; а говореше като змей. Той упражняваше всичката власт на първия звяр в неговото присъствие, и принуди земята и живеещите на нея да се поклонят на първия звяр, чиято смъртоносна рана бе оздравяла. И вършеше големи знамения, до там щото да направи и огън да излиза от небето на земята пред човеците. И мамеше живеещите на земята чрез знаменията, които му беше позволено да извърши пред звяра, като казваше на живеещите на земята да направят образ на звяра, който беше ранен от сабята и оздравя. И позволи му се да даде дишане на зверовия образ, така щото зверовия образ да продума; също и да направи да бъдат избити ония, които не се покланят на зверовия образ. И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им; за да не може никой да купува или да продава, освен оня, който носи за белег името на звяра, или числото на неговото име. Тук е нужно мъдрост; който е разумен, нека сметне числото на звяра, защото е число на човек; а числото му е шестстотин шестдесет и шест.“ 

Откровение 13 глава, от 11 до 18 стихове.

В този пасаж от библейското писание първият звяр е зооморфизъм за Антихрист. Втория звяр е зооморфизъм с конкретни характеристики на персонаж, наречен лъже-пророк. Неговата основна роля е да доведе повече хора, които да се поклонят на системата на звяра. Не забравяйте, че тези писания, макар пророчески, съдържат изказа през призмата и светогледа на хора, живели преди 2000 хиляди години. Една от неговите задачи е да накара хората по земята да направят образ на звяра или image of the beast. i-mage е „магически“ интелект, тоест виртуален. Копие на образа на звяра, изкуствен интелект, който да владее виртуалното пространство, след което да овладее и реалността. Писанието ясно казва, че това ще бъде дело на хората. Суперкомпютрите в света вече са доста - един от тях е този на Гугъл, разбира се и на НАСА. Ще се изненадате, но те метафорично наричат компютрите си The beast. Можете да се убедите ТУК „The Brain Of The Beast: Google Reveals The Computers Behind The Cloud“


Ето и друг такъв пример: „AMD ще захрани Cray - звярът, създаден от HP“




Цитат от публикацията: „В този сектор има дяволска кариера. В този случай AMD захранва най-бързия суперкомпютър в света за САЩ. 
AMD отново е в новините, защото САЩ разполагат с производителя на чипове за своя нов суперкомпютър за отдела за ядрена безопасност на Министерството на енергетиката на САЩ. По този начин на преден план излиза EPYC Genoa, чип, принадлежащ към Zen 4, който е в процес на разработка. След това ви казваме всички подробности.“ 

Проверка ТУК

Още в началото на изкуствено дирижираната пандемия, България също беше една от европейските държави, в която беше поставен супер компютър на стойност 11,5 милиона евро. Този компютър е разположен в София Техно Парк. Той е част от ЕВРОПЕЙСКА МРЕЖА от супер компютри. Проверка ТУК

Образът на звяра е в действителност централизирана супер компютърна система, която обединява всички супер компютри и всъщност всичко контролирано и зависимо от компютрите. Телефони, таблети, телевизори. Няма нещо, което да не е обвързано с компютър и да не е под негова зависимост.

Във филма „Матрицата“ Агент Смит - Антихрист всъщност беше компютърна програма, която заживя свой собствен живот и дори излезе от матрицата като превзе съзнанието на жив човек. Въплъти се в човек. Цялата матрица всъщност се контролираше от централен изкуствен интелект.


Този персонаж във филма се нарича Deus ex machina (Проверка ТУК). произношение: „дéус екс мáхина“) на латински език означава „бог от машината“ и е калка от гръцкото „από μηχανής θεός“ (произнасяно „апо механес теос“). Произлиза от древногръцкия и древноримския театър. Обозначава действието, когато бог или повече богове са спускани с помощта на кран (механе) на сцената, за да сложат край на безизходна ситуация. Така „бог идва от машината“.

В концепцията на филма „Матрицата“ този персонаж е разработен с няколко идейни образа:

1. За него е използван образа на човешко бебе. 
2. Концепцията илюстрира и всевиждащото око. Машинно всевиждащо око.

Дори в самия показан от мен кадър може да видите илюстрирана тази концепция. Преди да се генерира лицето Deus ex machina е като огромна механизирана фотографска бленда. Тук може да прочетете повече за реално вече съществуващия обединяващ изкуствен интелект: AGI 


Нека се върнем отново на Армил от еврейската есхатология. Отново в „Сефер Зерубабел“ се казва, че Армил ще завладее не само Йерусалим, но и Антиохия (старата столица на Сирия, където възниква християнството-Деяния 11:26) и ще инициира така наречената финална битка в долината Мегидо.

Долината пред хълма „Армагедон“ или Мегидо днес е позната и като равнината Есдраелон (долината на Езраел). Тя в северен Израел и недалеко от ливанската граница на север и сирийската на североизток.

Тук е моментът да ви покажа и информацията за лъжемесията – Антихрист в исляма.  В ислямската есхатология той се нарича Ал-Месих-ад-Даджал.

Даджал или Деджал (на арабски: دجّال, на латинизиран: Dajjāl, букв. „Измамник“). Словосъчетанието означава буквално „Лъже-Месията“. Тук ще спомена само някои неща, които ислямът твърди за Даджал. Публикацията ще стане прекалено дълга и трудна като четиво, а целта ѝ е да ви донесе отговори на въпросите, които ви терзаят и са свързани с настоящата ситуация в света. Всъщност знанието за Деджал се открива в арабския свят като термин почти четири столетия преди появата на свещения коран. Терминът "Ал-Месих-ад-Даджал" ("Фалшивият Месия") е буквален превод на сирийския термин "Meshiha Deghala".

Ето някои пунктове, които ислямската есхатология ни разкрива за него:

1. „Деджал ще има физически дефект и лявото му око ще бъде сляпо. Дясното му око ще съществува, но ще бъде потъмнено".

2. „Той ще може да вижда много неща на различни места едновременно” (бел. авт.: вероятно изградени системи за видеонаблюдение). Всъщност отново става въпрос за компютърна централизирана система. 

3. Ще се провъзгласи за единствен Бог и дори ще твърди и показва по измамен начин как възкресява мъртви. 

4. Ще прави чудеса, за да заблуждава хората. 

5. Ще представи идеологията си, че адът е всъщност рая и обратното. 

6. Тези, които отказват да му се поклонят, няма да им бъде позволявано да пазаруват и ще бъдат обречени на глад и жажда. 

7. Даджал ще се появи на този свят в периода наречен „края на дните“.

8. На земята ще се е родил вече и станал духовен лидер човек, който се нарича Мехди. Той ще е противник на Даджал

9. “Ще се чуе глас: Деджал е влезнал в домовете ви. Взел е за заложници децата ви”. 
Под „влезнал в домовете ви“, се визира телевизията, компютрите. Официалните институционални медии и тези, които следват и вярват неговите известия за това какво се случва. Тоест те оформят представата що е истина и лъжа на институционално ниво. Държавните политически инструменти ще се владеят и контролират от Деджал
„Взел е заложници децата ви“ -визира, че младото поколение ще е в пъти по обсебено от идеологията на модерния свят, отколкото старото. Това е идеологията на Деджал. Телефони, таблети, компютри, модерен живот. 

10. Даджал ще има способността да убеждава и най-уверените вярващи. Затова по всякакъв начин трябва да се пазите от него и вие да контролирате източниците, през които обикновено ви владее. 

11. Деджал ще върви бързо като вятъра, бутнал пред себе си облака”. Ще използва свръхскоростни технологии, за да се придвижва от едно място на друго. 

12. Демоничните сили ще са на негово разположение. “Дяволите ще го попитат: “Кажи какво искаш, да го направим” и той ще им каже: “Вървете и кажете на хората, че аз съм техният Господ” и ще ги изпрати в различни посоки”. 

13. “Докато Деджал прави раздори по света, Аллах ще му изпрати Месията Иса (Исус), син на Мерйем (Мария). Всеки неверник, който усети дъха му, ще умре. Иса (Исус) ще се срещне с Деджал при вратите на Лут и ще го унищожи”.

Може да е изненадващо за мнозина, но да, това твърди ислямската есхатология.

Според нея в края на дните на тази епоха Исус (Иса) слиза физически от небето като спасител в Сирия или между Сирия и Израел, за да приключи последната битка, която е събрала войските на Деджал и Махди. Когато пришествието на Исус става факт, Махди се включва към него, за да помага в битката срещу Деджал. Води се ожесточена битка. В крайна сметка всички овладени и поклонили се на Деджал са избити или измират. А Иса (Исус) унищожава с огнения си дъх Деджал пред вратите на древния град Лут (Лот), отново в Израел.

БЕЛЕГЪТ НА ЗВЯРА

И така, идва един важен и съществен момент, който тревожи хората към днешна дата, тъй като интуитивно усещат, че случващото се глобално световно действие е всъщност именно „краят на дните“. Краят на тази човешка епоха. 

В библейските писания е посочено, че Антихрист ще сложи белег върху онези, които му се поклонят. Посочен е и цифров идентификатор, по който може да бъде познат. Това е числото 666. НО, има едно голямо НО! 

Обърнете внимание на пасажа: 

„И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им; за да не може никой да купува или да продава, освен оня, който носи за белег името на звяра, или числото на неговото име. Тук е нужно мъдрост; който е разумен, нека сметне числото на звяра, защото е число на човек; а числото му е шестстотин шестдесет и шест.“ 

Тоест, белега няма да е видим. Той няма да бъде естествено различим. Не е татуировка с числото 666 на челото или дясната ръка. Този белег в писанието е обозначен и като печат или маркиране. На английски е „The mark of the beast“. Знак за принадлежност към Антихрист.

Проверка mark

"to put a mark on," Old English mearcian (West Saxon), merciga (Anglian) "to trace out boundaries;" in late Old English "make a mark or marks on," from Proto-Germanic *markojan (source also of Old Norse merkja, Old Saxon markon "appoint, observe, remark," Old Frisian merkia, Old High German marchon "to limit, plan out," German merken "to mark, note," Middle Dutch and Dutch merken "to set a mark on"), from the root of mark (n.1).”

"за поставяне на белег", староанглийски mearcian (западносаксонски), merciga (английски) "за проследяване на границите;" в края на староанглийски „направете бележка или марки върху“, от прагермански *markojan (източник също на староскандинавски merkja, старосаксонски маркон „назначава, наблюдава, отбелязва,„ старофризийска меркия, старовисокогермански маршон “, за да се ограничи „немски меркен“, за да отбележите, забележете, „среднохоландски и холандски меркен“, за да поставите марка на „), от корена на марката (п.1).“

Марката или маркирането обикновено се слага от собственика на собствеността, но винаги целта е бил метод, по който тази маркировка да е перманента и да не може да се премахва. Тоест тук е важно да схванете, че този знак трябва да бъде вкоренен. Разбирайте не като поставен НА, а поставен В. За тази цел нека видим оригиналния текст:

„… χαραγμα επι της χειρος αυτων της δεξιας η επι των μετωπων αυτων,“ 

Преводът е „…прорез-пробив на дясната си ръка или на челото си“. 

χαραγμα е Караг(к)ма. Това е анаграмна форма на МАРКА.

Тъй като думата означава и гравиране, хората често остават с впечатление, че това е физически външно видим белег. 

Но маркиране чрез прорез всъщност дава ясното разбиране, че става въпрос за нарушаване на повърхностния слой на маркирания субект. Или иначе казано: белегът се вкарва ВЪТРЕ В НЕГО.

Ето ви го и на английски IN-SIDE  или буквално ОТ ВЪТРЕШНАТА СТРАНА.

Преди да ви покажа повече за това е редно да спомена, че и в исляма това е упоменато. Една от характеристиките на Деджал (Лъже-Месията) е че притежава БЕЛЕГ. Виждат го само истински сърдечно вярващите. Или да го наречем по-разбираемо за днешното време - ДУХОВНО ПРОБУДЕНИТЕ. Тези, чиито духовни очи виждат.

Дори това ни дава разбиране, че става въпрос за знак, белег, маркировка, която трябва да бъде осъзната.

„Тук е нужно мъдрост; който е разумен, нека сметне“. И повярвайте ми не става въпрос за разум в интелектуален контекст. Не става въпрос за изключително интелигентни и умни образовани хора. Системата на образованост, която владее този свят, всъщност е системата, която Антихрист владее до съвършенство. Високото образование не е гарант за осъзнатост.

Всъщност това е казано и в библейските писания, и в ислямската есхатология.

„Понеже от създанието на света това, което е НЕВИДИМО у Него (сиреч вечната Му сила и божественост) се вижда ясно, разбираемо чрез творенията; така щото, човеците остават без извинение. Защото, като познаха Бога, не Го прославиха като Бог, нито Му благодариха; но извратиха се чрез своите мъдрувания (човешката мъдрост и интелект), и несмисленото им сърце се помрачи. Като се представяха за мъдри, те глупееха,“ Римляни 1: 20-22 стихове

С две думи, висшето Ви образование и на кой университет сте възпитаници ни най-малко не са гарант, че ще схванете когато белегът започне да се прилага върху хората. Пасажът казва, че сърцето ви трябва да е смислено. С очите на сърцето си ще го видите.

Ето го и в исляма. „ще бъде изписано на челото му и ще бъде виждано от всички истински вярващи, независимо дали са грамотни, или не.“ 

Изписаното не е видимо за всички. Ислямът ползва думата Kafir (Arabic: كافر‎ kāfir) - съществително за безбожник, неверник. Етимологията на думата обаче разкрива още нещо. Думата kāfir означава човек, който се крие или покрива. В идеологически план той предполага човек, който крие или прикрива истината. Поетите олицетворяват тъмнината на нощта като кафир. С две думи белегът е скрит, покрит; той е вътрешен белег.

Нека сега да ви покажа пример за най-съвременната форма на маркиране на добитък. Ще взема за пример кравите.

Чипиране на говеда

Чипирането на говеда е електронната идентификация на селскостопанските животни. Това е най-модерният метод за идентификация днес. Чипирането се появи сравнително наскоро, в края на ХХ век. Когато чипът започна да се разпространява, той веднага стана популярен в много ферми.


В момента ще ви цитирам и спецификациите на тази технология, а публикацията сами може да проверите ТУК 

Четете ги внимателно, защото тези спецификации са и антропоактуални (за хора) 

Чипирането на говеда осигурява:

1. бърза, безболезнена процедура; 

2. простота на изпълнение (предимство на метода за персонала); 

3. осигуряване на индивидуална информация за цял живот; 

4. няма възможност за загуба или промяна на идентификационните данни. 

Има огромна икономическа полза за идентифицирането на говеждо месо чрез раздробяване: 

1. не изисква повторна процедура в резултат на загуба или повреда; 

2. по време на процедурата по залог застраховката, лечението, храненето, говедата не могат да бъдат объркани; 

3. опростява търсенето на добитък в случай на кражба. 

Чипирането е процес на имплантиране на малко електрическо устройство (микрочип) под кожата на животно във врата. Чипът се състои от индуктор и микросхема. Процесът се извършва със спринцовка за еднократна употреба, която съдържа капсула с микрочип. Bioglass предотвратява развитието на отхвърляне или всякаква друга реакция на тялото към чуждо тяло след чипирането. Процедурата по имплантиране на микрочип е безболезнена за говеда и бърза във времето, напомняща обичайната ваксинация. Спринцовка за еднократна употреба, устройство, уникален идентификационен 15-цифрен номер на 6 стикера, включени в комплекта за чипиране

Честито, вие сте част от НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД!

Не знам доколко ви е известно, но името ВАКСИНА - VACCINE произлиза от названието на латински: vacca – крава. 

На 14 май 1796 г. английският лекар Едуард Дженър умишлено заразява осемгодишния Джеймс Фипс с шарка по кравите от пустули (пъпки с ексудат) на ръката на доячката Сара Нелмс. След това момчето не се разболява от човешката едра шарка. През 1798 г. Дженър публикува своето откритие в статията „An Inquiry Into the Causes and Effects of the Variolæ Vaccinæ, Or Cow-Pox“, в която описва защитния ефект от кравешката шарка срещу инфектиране от човешка едра шарка.


 

За да виждате през вашия телефон тези адреси ви е нужна програма Те не са направени да улавят или да се кънектват с всеки и всичко. Но има програми, които ги засичат. Свалете си на телефона приложението bluetoot pair, улавя им мак адресите ако сте на "Андроид". Можете да ползвате и кое да е приложение от Google play като потърсите BLE Scanner. Телефонът ви може да не ги види ако е по-нов модел от 2018г. Това не е като блутут, мак адрес адрес е (баркод). МАC / Медия - Аксес (Достъп) - Контрол


В посочения пример на изображението виждате блутут адреси, които имат марка. Например JBL Charge B8:D5:0B:CC:6C:1E  е блутут адрес на преносима тонколона. / Тези които са без марка а е изписано само Device (Устройство) са предполагаемите номера на ваксинирани хора. Това е което показва руския журналист във видеото. Във видеото на руснака, той ги вижда на телефона си дори без допълнително приложение. При търсене на блутут адреси, той отваря на рядко използвани. Когато сами проверите това ще го видите и вие. Има един проблем, това не е достатъчен довод за хората, които не могат да възприемат, че именно това се случва. Те смятат, че това е телефона на дадения човек. Руснакът обаче е направил нещо още по-добро. Той е на мястото на ваксинирането и улавя новите MAC адреси веднага след като някой е ваксиниран. Нещо повече. Служителите, които пита дали казват това на ваксинираните хора че им прибавят и MAC адрес, му отговаря, че всичко това е в базата данни и хората БИ ТРЯБВАЛО ДА ЗНАЯТ, че им слагат знак, маркер, MAC адрес. Честито!

Media Access Control адрес или накратко MAC адрес е уникален идентификатор на всеки мрежови адаптер. Използва се в едноименния протокол Media Access Control protocol, който е част от каналния слой на OSI модела. MAC адресите се използват при повечето мрежови технологии, базиращи се на IEEE 802 стандарта, напр. Ethernet, Wi-Fi и Bluetooth. 

При изписване представлява дванадесет символа в шестнадесетична бройна система. 

Пример: 00-17-31-9B-00-7E 

Първите шест символа дават информация за производителя на хардуера, а останалите шест са уникални и се предполага, че няма два адаптера с еднакъв MAC адрес. Много често изглежда така – 6 символа име на производител, следвано от останалите 6 символа. 

Пример: за Cisco EC:4C:42

В нумерологията числото 6 е числото на човека. С две думи то изразява хуманизма.

Откровение 13:18 "Тук е нужно мъдрост; който е разумен, нека сметне числото на звяра, защото е число на човек; а числото му е шестстотин шестдесет и шест."

И така имате човек. Това е първата шестица. Човек с имплантиран MAC адрес е 666


 

 В това видео, германски научни величия показват това, за което ви говоря в тази публикация:


 И СЕГА ИДВАТ НАЙ-ВАЖНИТЕ ВЪПРОСИ, КОИТО МИ ЗАДАВАТЕ.

Правя този материал като акт на вярата си в БОГ и вярата в доброто. Вярата, че ще помогне на онези, които трябва. Имам рядката привилегия, дадена ми от Създателя да зная някои неща от първа ръка. Как точно, за съжаление не мога да кажа на всички. За жалост през годините на израстването си осъзнах, че не всичко може да бъде казвано открито на всички. 

„Не давайте свето нещо на кучетата, нито хвърляйте бисерите си пред свините, да не би да ги стъпчат с краката си и се обърнат да ви разкъсат.“ Матей 7:6 

Въпреки това информацията, която ви давам тук, е общодостъпна и проверима. 

Когато през 2019 г. в Ухан беше стартирана пандемия (която мнозина наричат ПЛАН-демия, а аз метафорично наричам ПАН-ДЕМОНИЯ) първоначално запазих мълчание. Онези, които ме познават от социалната мрежа знаете, че пусках по време на първото заключване само красиви фотографии на български девойки в автентични носии. Не исках да подхранвам страха. Всъщност наблюдавах. Внимателно наблюдавах и сравнявах с това, което вече знаех. Много често нещата могат да бъдат тълкувани неправилно. Основните ми въпроси бяха относно белезите на времето. Притеснително процентите дали ТОВА е ОНОВА се покачваха. Видях, че се полагат гигантски ресурси и усилия това да бъде приложено глобално. Няколко президенти от Африка, които се противопоставиха, „загадъчно“ умряха. Всъщност бяха убити. И най-ясен показател за това беше, че онези, които ги смениха, веднага приеха мерките подавани от СЗО и започнаха да избиват народите си, които странно, но преди това не измираха. В момента, в който беше стартирана невиждана агресивна ваксинационна кампания с неразрешени продукти (разрешени под условие), процентът увереност в събитията, които се случват, премина 50%.


Към днешна дата дали провежданата кампания е принуждаване на хората да приемат белега на звяра, вече отдавна мина 80%. 

Всъщност съществува много минимален процент (вътрешна моя чисто човешка) надежда, че бъркам. В този процент е скрита болката ми, че много близки и приятели паднаха в капана, а не трябваше. 

Случващото се по света е детайлно предварително известявано от световния „елит“ - хората на звяра. Ще ви посоча само една препратка, но материалите са неизброимо количество. (Видеото ТУК)

Основните социални мрежи блокират всяка информация, която показва различната действителност от онази, която искат да наложат. И това също е показател, че случващото се е именно това, което ме питате. 

Питате ме: Ваксините белегът на звяра ли са? 

Ще започна така. Първо това не са ваксини. Казват ви, че са ваксини, но са напълно нова технология. 

Задайте същия въпрос на английски на You Tube търсачката. Ще получите с хиляди видеа. Пак казвам хиляди видеа от телевизии, от медии, от научни центрове, от църкви, от джамии, от будистки духовници и прочие, че ваксините не са белега. А видеата с другата гледна точка са премахвани. И кога до сега сте били свидетели на подобен терор? Но не забравяйте - това е онзи Деджал, онзи образ на Звяра, който е влязъл в домовете ни и държи в плен децата ни.

В същото време, ако отказвате да приемете „ваксина“ ви заплашват да не можете да работите, да не можете да пазарувате, да не можете да продавате, да не можете да посещавате културни събития. Все повече и повече става ясно какво съдържат тези „ваксини“. 

Вижте какво всъщност съдържат ВИДЕО . А аз ще спомена само някои моменти от него. Карен Кингстан е бивш служител на Пфайзер, а в момента е анализатор на индустрията за фармацевтични и медицински изделия. 

Водещият, задавайки въпроси на Карен, казва: Това, което ми се струва на мен е че това е една от многото, ако не и най-злата програма, на която човечеството някога е било подчинено.

Карен казва: 

- Масовите медии ни лъжат, а технологиите в социалните мрежи блокират истината.

- Нарушена е първата поправка в конституцията. 

На въпроса има ли графенов оксид (GO) в инжекциите, тя отговаря: 

- 100% сигурно е и неопровержимо. 

- Всички иРНК-ваксини съдържат това, което се нарича ПЕГ-илирана липидна наночастица. 

- Наличието им е търговска тайна, за която споменава и самия Бил Гейтс. Те не са в полезрението на обществеността. В патента е изброено всичко БЕЗ НЕГО. Това е в английската версия на патента, но в китайската и това е описано и аз мога да ви го покажа. 

Водещия пита защо биха изредили всичко в патента, а биха скрили графеновия оксид? 

- Причина номер едно е, че е отровен за хората.

- И другата причина е, че това е основната съставка на хидрогела , който е в течни AI шаблон. (Тоест във ваксините имате шаблон за инсталиране вътре във хората на платформа за изкуствен интелект. С кампанията по „ваксинация“ се извършва глобална експериментална инсталация на операционна система. Изгражда се интерфейс между хората и изкуствения интелект. Директно вътре в хората. Свидетели сме на превръщането на хората не само в ГМО продукти, а на биороботи, които ще се управляват от централизирана компютърна система. Образът на звяра.) 

Водещият заключава от казаното във вид на въпрос, че има напълно легитимна теория, че тези инжекции всъщност са предназначени да създават някаква връзка между хората, 5G и каквото и да е там друго. Тоест осъществява се контрол върху мислите, спомените и като цяло паметта на хората и изкуствения интелект. 

- Това не е просто факт , казва Карен, но и те бързат да сложат колкото се може повече в хората преди те да умрат. Защото в крайна сметка това ще се случи.

Изгледайте внимателно сами видеото отново и отново и открийте вашия отговор. Допълнително материали ТУК.

Този отговор е мое лично убеждение, той може да допринесе и да внесе яснота във вас, но няма да премахне отговорността от плещите ви сами да упражните волята си каква позиция да вземете и дали да устоявате тази си позиция на цената на всичко. Ще завърша с това като кажа: А ТЯ, ЦЕНАТА - Е ВАШИТЕ ДУШИ! 

Видеото продължава и дава още детайли какво представлява случващото се. Това категорично е в зависимост и ще взаимодейства с новите мрежи от клас 5G и нагоре. 

Наслушал съм се на присмех относно това. Но моите репери и сигнални лампи за това какво е даденото нещо са напълно различни от при повечето хора. Нека ви дам няколко. Попитах мой приятел, който работи за Виваком, когато още мрежата не беше инсталирана, ще слагат ли такава. Той ми отговори отрицателно и каза, че това, което правят А1 е напълно незаконно. И да, А1 инсталираха уж експериментално само в София тази мрежа, докато изведнъж се оказа, че по време на първото заключване са го направили напълно незаконно, но позволено от властимащите, и сега се рекламират с най-голямата 5G мрежа в България. За нещастие и изненада на моя познат от Виваком се оказа, че и те са правили същото. Когато нещо се прави скрито, това показва мотиви и намерения, които потребителите не трябва да знаят.

Друг маркер беше, че лично Америка оказа натиск върху България и ни държа отговорни за закъсняването с инсталирането на 5G мрежите в България. Риторично питам защо? Какво значение има за Америка дали България ще има 5G? Още по времето на Плевнелиев имаше такива опити.

"Заради липсата на решителни действия да се подменят МиГ-овете ние ставаме все по-малко конкурентноспособни. Като наливаме в тази каца без дъно, ние пречим на новата 5G мрежа да навлезе у нас. Губим възможността да имаме добър интернет и най-важната перспектива да бъдем конкурентноспособни", смята Плевнелиев.“ Източник ТУК

Американски посланик дори се скара на България, че закъснява с инсталирането на 5G. В крайна сметка това беше подписано като директна договореност между България и САЩ „България и САЩ подписаха ключови документи в сферата на сигурността на 5G мрежите и на ядрената енергия за граждански цели“

Задавате ми и много въпроси, на които писанието ви дава ясен отговор. Мили хора, аз не съм вашата съвест. Отговорите, вписани там, не ме карат да скачам от щастие. Ваксинацията постави бездна между мен и хора, с които до вчера сме споделяли една вяра, едни устои. Но в крайна сметка се оказа, че следваме различни пътища. 

Не аз, писанието ви отговаря на въпросите. Ако смятате, че съм краен означава, че имате слабо място. Не решите ли този въпрос със себе си и вие ще паднете в капана. Това ще ви коства всичко.

Ето някои от въпросите. Те са перефразирани:

-Мой близък приятел се ваксинира. Ако това е белегът на звяра означава ли, че той няма да може вече да се избави? 

Отговор: „И друг, трети, ангел вървеше подир тях и казваше със силен глас: Ако някой се поклони на звяра и на неговия образ и приеме белег на челото си или на ръката си, той ще и да пие от виното на Божия гняв, което е приготвено чисто в чашата на гнева Му; и ще бъде мъчен с огън и жупел пред светите ангели и пред Агнето. И димът от тяхното мъчение ще се издига до ВЕЧНИ векове; и ония, които се покланят на звяра и образа му, не ще имат отдих ни денем, нито нощем, нито кой да е, който приема белега на името му. Тук е нужно търпението на светиите, на тия, които пазят Божиите заповеди и вярата в Исуса.“ Откровение 14:9-12

-В нашата църква, отчето/падрето/пасторът/ казва, че това не е белега на звяра. Той се ваксинира и насърчава и другите да го направим. Аз обаче имам вътрешни опасения, кажи ми как да постъпя? (Същото могат да ви казват и в джамията, синагогата и т.н.)

Отговор: „Кой е лъжец, освен оня, който отрича, че Исус е Христос? той е антихрист, който се отрича от Отца и от Сина. Никой, който се отрича от Сина, няма нито Отца; а който изповядва Сина, има и Отца… Пиша ви това поради тия, които желаят да ви заблудят;“ 1 Йоаново 2 глава 22-26

Какво означава да се отречеш от Исус Христос, Исус Помазаника, Исус Месията, Исус Спасителя? Това не означава непременно да се откажеш от това да се черкуваш или да изговаряш името му. Ние хората сме смъртни, рано или късно поради една или друга причина ще умрем. Но смъртта не е краят. Нашето тяло е само привременно обиталище. Да приемеш белега на звяра означава да се отречеш от истинския спасител. 

Не ви ли предлагат с ваксините спасение? При все, че ваксините избиха вече хиляди. Не ви ли казват: „Това е единственият начин да СПАСИТЕ комфорта си, да върнете стария си живот.“? Не ви ли казват, че конкретно тези ваксини са единственото спасение за света и вас? Толкова ли сте слепи и глухи, че не чувате какво всъщност ви казват. Че няма друго спасение освен това. Думата естествен имунитет стана ерес. И хора, които въпреки, че са преболедували, отново се ваксинират.

-Брат ми се ваксинира и сега има бездна между нас. Родителите ми също мислят да се ваксинират. Не знам какво да правя вече. Как да се справя с всичко това?

Отговор: „А когато ви поведат, за да ви предадат, не се безпокойте предварително какво ще говорите; но каквото ви се даде в оня час, това говорете! защото не сте вие, които говорите, а Светият Дух. Брат, брата ще предаде на смърт, и баща чадо; и чада ще се повдигнат против родители и ще ги умъртвят. И ще бъдете мразени от всички заради Моето име; но който устои до край, той ще бъде спасен. Марк 13:11-13

-Ваксинирахме родителите си за да можем да ги виждаме. Ваксинирахме се и ние. Майка ми изпадна в кома след ваксината и на следващия ден почина. Малко по-късно и ние се обринахме и телата ни се покриха с язви. Като има Бог той защо допуска това?

Отговор: „И първият отиде та изля чашата си на земята; и появи се лоша и люта рана на ония човеци, които носеха белега на звяра и които се покланяха на неговия образ. Откровение 16:2

Кликнете върху изображението и ще видите множество случаи на фатално потърпевши от ваксините.

На онези от вас, които сте решени да отстоявате до край позициите си, ще кажа следното. Смъртта не трябва да ви плаши. Оправете отношенията си с Бога. Нужно ви е да си поискате прошка. Не ви е нужен човек, за да го сторите. Да, винаги е добре да имате единомишленици, хора с които да споделяте, но вашите решения не може да ги вземе друг. Някои хора започнаха да заблуждават паствата си, че спасението е еднократен необратим акт. "Един път спасен - завинаги спасен." Само че спасението в Библейски контекст е представено като ПЪТ. То е процес. То е път, който трябва да бъде извървян ДОКРАЙ. Докато ти си все още част от разлагащия се свят и си вътре в горящата къща (плащаш данъци, ползваш регистрации, подновяваш си документите всеки път, когато изтекат), а не си излизал от там, не си излязъл от матрицата, ти си просто на ПЪТЯ за излизане. Вървиш или отстъпваш от него. Действията ти те придвижват напред или те правят да се отричаш от него. Ние можем да се отричаме не само с думи, а и с действията си. Това, в което мога да ви уверя, че финалният цикъл не е толкова дълъг като години преди да настъпи милинеалната епоха на Христос на земята. Всъщност е много кратък и ако всичко си течеше нормално, дори нямаше да го усетите. Но за съжаление времето на Антихрист е и агонията на неговия баща, а това е Луцифер, който ще изгуби тази земя завинаги, защото истинският ѝ господар се завръща. В периода на тази агония интензитета на злото ще е най-силен. Някои от нас, няма да го преминат живи, но други -да. Сатана и системата на Антихрист е този свят, те издирват един определен ген. Ген, от който се чувстват застрашени. От този ген винаги произлиза онова, което разрушава плана им за пълен контрол. Планетата ни ще бъде видоизменена и ще се възроди живота.

Като финал искам да ви препоръчам един късометражен анимационен филм. Той се появи изненадващо в пространството и стана най-коментираната анимация. Няма кадър в нея, няма елемент или символ, който да не е информация за онова, което се случва в тези последни дни. Там е илюстрирано дословно всичко в световен мащаб от последните 15-20 години, както и образът на звяра, състоянието на църквата, пришествието на Исус и разрушаването на световната система. Тук ще ви дам само няколко ключови момента от филма, както и връзка към него самия, а при интерес към символния език в него ще направя видео с подробни разяснения. Филмът се казва “I, Pet Goat II” на компанията Heliofant. 

Образът на звяра във филма е представен като изкуствен интелект, със змийска природа, който контролира хората от самото им раждане. Лицето на този образ е изразено чрез монитор - телевизор, което наблюдава и отглежда човечеството във своята хватка. Обърнете внимание на характеристиките и на еврейския Армил и на ислямския Даджал - и в двете есхатологични представи той е с едно повредено око или потъмено.

Армил: „очите му имат известно разстояние и има недъг в едното, а другото червенее“ 

Даджал: „Деджал ще има физически дефект и лявото му око ще бъде сляпо. Дясното му око ще съществува, но ще бъде потъмнено". 

Образът на Звяра е AI копие на Антихрист. 

Вижте как е илюстриран той в “I, Pet Goat II


Образът на звяра е предсъздаден като змия, чието тяло е като шнур, включващ се в човешкото съзнание, на чийто край има монитор и в него се вижда лицето на образа на звяра. Той е представен като зъл джин (зъл дух) в монитора със змиевидна кожа. Едно повредено око и едно с рептилска зеница. По лицето му има декоративни елементи от американския долар. А на брадичката му с главата надолу е обърнатата пирамида със всевиждащото око на върха, а под нея пише „NOVUS ORDO SECLORUM“, т.е. НОВ СВЕТОВЕН РЕД. Под двете очи ORDO AB CHAO на латински означава „Ред, извлечен от хаоса или ред от разстройство“. Този термин е изобретен от масоните и е действителното мото на 33 -та степен на масонството от шотландския обред. Но буквалният превод е поръчан, планиран хаос. Съдържа концепцията, че чрез планирани действия и създаване на хаос можеш да създадеш тоталитарен ред на пълен контрол.

Допълнителни материали за силата на ОБРАЗЪТ НА ЗВЯРА - видео:
2. "Обикновено зомби - как работи лъжата"

Символизмът на едното око е навсякъде в американската кино и поп индустрия. Счита се, че това е показател на влиянието на масонството в това общество. Символите да се прикрива едното око биват няколко. Понякога с ръка се прави жеста за ОК, който иначе илюстрира с ръка трите 666 и така едната ръка се поставя върху лицето. По този начин се илюстрира клетва и вярност към Сатана, но жестът по-скоро представя образа на Антихрист. С един от другите жестове просто покриват с ръка едното си око. Вероятно с него илюстрират всевиждащото око.


Историята за всевиждащото око, окото на Хор или Ра. В Исляма на Назар (Подсказка за окото на назарянина) има много древно минало. Повечето хора мислят, че началото му е в Египет, но това не е сигурно, тъй като пъзели или версии на тази история има в много народи. Открит е и при Хетите и твърде вероятно е да е фригийски. Египтените считат фригите за най-древния предпотопен народ. В египетската митологична система Сет, господарят на подземния свят (Сатана), убива Озирис. Синът на Озирис - Хор, започва война срещу Сет. В първоначалния сблъсък Хор губи битката и по време на нея Сет взима едното му око. С това око Сет придобива огромна сила и контрол над хората. Той го превръща като връх на жезъл. Във финалната битка Хор побеждава Сет и връща окото си. Освобождава хората от влиянието и контрола на Сет. В общи линии тази история се припокрива с библейския конфликт между Христос и Сатана.

Във филма  “I, Pet Goat II” Христос е представен в лодката на Анубис, който превежда душите от единия свят към другия. След смъртта води душата в небесния Дуат. Във филма той се завръща от там в нашия свят. Повечето хора мислят, че това е опорочаване на християнската есхатология с египетските митове, но всъщност това е едно библейско пророчество и вече се е случвало веднъж. А някои неща под слънцето са циклични. 

„За да се сбъдне реченото от Господа чрез пророка, който казва: "От Египет повиках Сина Си".“ Матей 2:15

В самото начало на 2021 турски ентусиасти направиха своя версия, в която искаха да предадат послание така, както те го виждат според ислямската есхатология. Ако някога попаднете на него имайте предвид, че филмът няма нищо общо с продукцията на Хелиофант. 

Има обаче един кадър, който ще ви покажа, защото там е предадено разбирането на тези хора как се реализира белега на звяра в момента.


Като финал на тази публикация ще кажа, че тя не е подготвяна само за християни, какъвто съм и аз. Отдавна гледам извън ширещия се стереотип „кой е достоен и кой – не“. И християни, и мюсюлмани, и будисти, и т.н. са част от тази система и са вътре в матрицата. В Божиите очи и сърце всички сме пленници и трябва да бъдем освободени от робството на тази система. Именно заради това споделям с вас един разширен кръгозор. Всички вие имате право да знаете и да се предпазите. Бог избира своите между най-неочакваните места, среди и общества. И така, Библейското писание казва, че този цикъл е от 7 години, разделен на по две части от по три години и половина, по средата на които Антихрист вече взема пълен контрол и се изявява съвсем открито. Ако допуснем, че началото е 2019 г., а репер за това ни бъде ситуацията в Ухан, то краят на цикъла трябва да е между 2025-26 г. Не искам да говоря с абсолюти, защото ние не знаем точно кога е стартирано всичко. Аз съдя по белезите, които смея да твърдя, че познавам сравнително добре. Едно от тези потвърждения е и че Световната Банка е предвидила да се справи с нас (ужким с кризата) до 2025 г. (Световната банкова система е именно един от главните белези, защото това всъщност е „елита“ ). Тази информация може да проверите ТУК. Има редица пророчески гласове от България, които мнозина приемат противоречиво, което в случая не смятам да анализирам, а да ви кажа какво казват. Един от тях е на Слава Севрюкова, която е покойник от 1991г. Подчертавам - тя е само една от мнозината. Тя говори именно за този период като казва, че ако българите, които живеят в чужбина и са останали чисти от покварата (заразата във фалшивото спасение „ваксини“ ) не се върнат в България преди 25 г., няма да имат големи шансове за оцеляване. Брой 7 на „Списание 8“ от юли 2021г. е посветило много на споделеното от нея. Ще ви кажа и за един поляк, който също говори преди години за случващото се в момента и той назова същия период и години, като твърди, че България и на второ място Румъния ще са най-свободните и хубави места да се намирате ако искате да сте живи и да преминете чисти вие и децата ви в епохата след тези 7 години. Но и полякът поставя България на първо място. Лично аз пиша тази публикация с надеждата и вярата, че ще помогне на мнозина от вас. Българи, позицията ви да се опазите чисти от „спасителните игли“ трябва да е непоколебима. За ваше сведение никога не съм бил противник на ваксините, но с цялото си естество, познание и информация, която ми е доверена зная, че това, което в момента се прилага, няма нищо общо с онова, което някога сме наричали ваксини. Това е измама.

Видеото, което се опитвам да кача на сървъри и платформи, които не се цензурират, е от доктор, които изследва много от ваксинираните с ваксините. Казва се Чарлс Хофе и твърди, че изследванията му  показват, че всички ваксинирани без изключение няма да доживеят годините след 2025- та. А защо, внимателно изслушайте видеото.

За съжаление ме блокират навсякъде заради видеото и мога да ви го покажа само по следният начин. Кликнете върху изображението и то ще ви препрати в сайт в който видеото е качено с български субтитри.


Целия материал за финалният цитат може да видите ТУК за мащабите на смъртността от ваксини в САЩ – без прикриване на информация.

"Според последните данни (към 30 юли), броят на съобщенията за отрицателни последици от ваксинацията е надхвърлил половин милион (точния брой е 545 338). От тях 219 562 случая са класифицирани като „неопасни“. Следователно останалите случаи (325 776) трябва да се считат за опасни. И това е почти 60% от всички случаи. Сред тях – около 146 хиляди случая на спешна хоспитализация. Но най-тежките случаи са смъртните: регистрирани са 12 366 случая (2,3% от всички съобщения за последиците от ваксинациите). В базата данни СДНСВ има и запис „Заплаха за живота“ – 12 193. Една от групите на тежките случаи е групата „Продължително увреждане“. Към 30 юли е имало 14 251 случая на ваксинация, водеща до трайни увреждания. И така, три групи („смърт“, „смъртна заплаха“ и „трайно увреждане“) дават общо 38 810 случая. Тази статистика е трудна за премълчаване. Към 30 юли 344,62 милиона дози са приложени в САЩ по време на ваксинацията. Така, въз основа на 1 милион дози, има 112,6 случая за трите групи с най -тежки последици."



А ето какво става в Израел:

 


понеделник, 9 ноември 2020 г.

Злата клоунада, която ни спретнаха

 



Публикацията съдържа кратък но показателен списък, извадка от медийната клоунада на която ставаме свидетели. 

Запомнете, съществуването на вирус не прави измамата по-малка! Вирусът не е случайност и се явява инструмент за така наречения "РЕСТАРТ" на света.

Проверка ТУК

Рискът от заразяване с COVID-19 зависи от ръста ви

Проверка ТУК

COVID-19 минава по-леко при заразяване през маска

Проверка ТУК

Грип няма! При тези симптоми на 90% процента сте с Ковид 19

Проверка ТУК

Нова мярка срещу Ковид-19 - мълчание в градския транспорт

Проверка ТУК

Удобна капсулирана каска с пречистен въздух може да измести маските и шлемовете

Проверка ТУК

Предписание за карантинирани ученици: В отделни стаи и да не се хранят със семейството си

Проверка ТУК

Мерки срещу COVID-19: влизане в клас през прозореца

Проверка ТУК

Доктори твърдят, че корона вируса се разпространява и чрез пърдене

Проверка ТУК

Проф. Аргирова: Котки и кучета пренасят коронавируса, вече е доказано!

Проверка ТУК

Корона вируса се разпространява, когато кон погълне с пашата фекалии оставени от заразен кон. Вирусът може да се предаде и при орален контакт със инфектирани повърхности или предмети, където е имало фекалии от заразен кон. Най-често предаването на вируса може да стане в конюшни, боксове, вили, фъшкарници, термометри, чрез ръце и дрехи.

Проверка ТУК

Дания унищожава 15 милиона норки заради Covid-19

Проверка ТУК

Тигър пренася коронавирус

Проверка ТУК

По-добре да не галим котки

Проверка ТУК

Норвегия отрича сьомгата да е преносител на Covid-19

Проверка ТУК

Внимавайте с комарите и кърлежите не се знае дали не принасят коронавирус

Проверка ТУК

Гибралтар ще защитава макаците от хора с К-19

Проверка ТУК

Хълцането - неизвестен досега симптом на COVID-19

Проверка ТУК

Кучетата откриват коронавирус по-бързо от PCR тестовете

Проверка ТУК

Изкуствен интелект открива Covid-19 по кашлицата

Проверка ТУК

Смартфонът ще познава по говора и кашлицата ни дали сме заразени

Проверка ТУК

Китайски змии са източника на коронавирус

Проверка ТУК

Коронавирусът не идва от змии а от прилепи

Проверка ТУК

Панголините са източника на коронавирус

Проверка ТУК

Заради коронавируса: С маска на плаж в Халкидики и Миконос

Проверка ТУК

Потенциална ваксина за COVID-19 ще "хаква" ДНК-то ни, за да изградим имунитет

Проверка ТУК

Положителните PCR тестове на папая и хлебно дърво

Проверка ТУК

Положителни бързи тестове на сок от ябълка. Тест извършен от медицински служители

Проверка ТУК

Цялата зла клоунада разиграна като ритуал по време на откриване на олимпияда

Проверка ТУК

А ЗА ДА РАЗБЕРЕТЕ ЗАЩО СЕ СЛУЧВА ТАЗИ ЛУДОСТ И СЛУЧАЙНА ЛИ Е ТАЗИ НЕАДЕКВАТНОСТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРОЧЕТЕТЕ:

Кликнете върху самото заглавие за да разберете за какво става въпрос.



вторник, 29 септември 2020 г.

ЕРАТА НА МАРИОНЕТКИТЕ

 

Неотдавна ви запознах в моя публикация “Конниците на апокалипсиса, пандемията и черната слепота“ с една практика на списание "The Economist".

Ако не сте я чели - непременно я прочетете! Тя ще разшири погледа ви върху това, което се случва в света в момента. След като ви запознах с някои от образите в символния език, използван от  "The Economist", мнозина от вас ме помолиха да разгледам и някои други от символите, представени на корицата от 2019 г.

Изпълнявам обещанието си към вас. В тази публикация ще ви запозная със смисъла на образа на Пинокио, присъстващ на корицата.

Корицата в голям размер може да разгледате ТУК

За да разберете смисъла на този символ, трябва да ви запозная с част от историята му.

Тя започва, разбира се, със създателя на този персонаж Карло Лоренцини, известен още като Карло Колоди между 1881 и 1883 г. в Италия. Лоренцини започва писателската си кариера във вестници ( Il Lampione и Il Fanfulla ), където често използва сатира, за да изрази своите политически възгледи. През 1875 г. той навлиза в света на детската литература и използва този начин, за да предаде своите политически убеждения. В поредицата Giannettino например често споменава обединението на Италия. „Лоренцини е бил очарован от идеята да използва мил, неприличен характер като средство за изразяване на собствените си убеждения чрез алегория. През 1880 г. 

той започва да пише „Storia di un burattino“ („Историята на марионетка“), наричана още "Le Avventure di Pinocchio", която излиза ежеседмично в "Il Giornale dei Bambini" (първият италиански вестник за деца). “ „Le Avventure di Pinocchio“ е приказка, описваща приключенията на упорита марионетка, която се стреми да стане истинско момче. Тя е публикувана през 1883 година.

Работата на Лоренцини не е била единствено политическа. Неговите писания, особено „ Le Avventure di Pinocchio, се занимават с метафизични похвати, които често се пренебрегват от съвременните читатели. Един важен факт, необходим за пълното разбиране в дълбочина на работата на Лоренцини, е, че той е бил активен масон.

В есе, наречено „Pinocchio, mio Fratello“ (Пинокио, брат ми) италианският масон Джовани Малеволти описва масонския произход на Лоренцини:

„Посвещението на Карло Колоди в масонството, дори ако не може да бъде намерено в официалните записи, е общопризнато и често се споменава. Алдо Мола, който не е масон, но е официален историк на масонството, е категоричен, че писателят е част от масонското семейство. Събития в живота на Колоди изглежда допълнително потвърждават тази теза: Например издаването през 1848 г. на творбата наречена „Il Lampione“ (Маякът), която, както заяви Лоренцини, „осветяваше всички, които се клатушкаха в тъмнина“. Той също се смята и за „страстен ученик на Мацини“ (виден италиански масон и революционер). “

Колоди е вписван в редица бюлетини на масонските ложи. Един от примерите може да проверите ТУК. Бюлетин на ложата „Liberal arts lodge No. 677 F&AM“ от ноември 2015г.

Ето още какво казва масонът Джовани Малеволти в творбата си „Pinocchio, mio Fratello“:

„Има два начина да четете „Приключенията на Пинокио ​​“. Първият е това, което бих нарекъл „профанизиран“, където читателят, най-вероятно дете, научава за злополуките на дървената кукла. Вторият е четене от масонска гледна точка, където тежката символика ще си каже думата, без да замества простото и линейно разказване на събитията ”.

Пинокио, следвайки дългата традиция на мистичните текстове: проста разказвателна история, на която може да се насладят масите със скрито значение, запазено за тези, които са наясно.

Източник на тази информация може да проверите ТУК.

И така, след тази кратка, но изчерпателна историческа справка, да преминем към смисъла на образа в корицата на "The Economist".

Видео на "The Economist" за смисъла на Пинокио.

Повече от всякога ние живеем в ерата на марионетките, където кукловодите в сянка царуват, колят и бесят.

Ще спомена само някои от сюжетите, в които се вписва символът на Пинокио.

Марионетни правителства, марионетна политика, марионетни медии, марионетна история, марионетна наука, марионетна медицина, марионетна прокуратура.

За да разберете по-добре какво се има предвид, ще дам определение за смисъла на марионетката.

„Марионетката (или куклата на конци) е една от разновидностите кукли за куклен театър, задвижвана с конци. Често марионетка се използва в преносно значение: човек, правителство или държава, които действат изцяло по чужда воля.“

Марионетната реалност е всъщност измама, лъжа, която се представя за действителна.

"Икономист" ни казва, че човечеството от 2020 г. нататък ще бъде въвлечено в невиждана ИЗМАМА. Това, че политиката, правителствата и медиите са марионетки (или сиреч лъжат) не е толкова трудно за осъзнаване, но когато науката в лицето на медицината е марионетна (сиреч измамна) човечеството бива подложено на откровен геноцид под маската на „спасението“.

Ето как попаднахме в измамата „ПАНДЕМИЯ“. Да, тя е най-вече политически акт, който обаче се подържа и помпа на всички нива.

Днес лъжецът вика дръжте лъжеца. Имаме борба с фалшивите новини и зад тази борба застават водещите измамници. Истината бива блокирана, баннвана, сваляна, арестувана, затваряна.

До болка ви е познат факта, че учени, които са откривали лек за рак, са репресирани, а на откритията им не е давана възможност за патент. До болка знаете и защо. Знаят го и редица лекари. Ако хората са здрави и не умират, фармацевтичните гиганти са обречени и парите по здравните пътеки спират.

В следващите редове ще пиша като човек на вярата и обръщението ми не е само към християни какъвто съм аз, но и към всички останали, които познават ирационалното, които са срещали свръхестественото, които са се докосвали до необяснимото.

Пинокио е символ на лъжата и измамата. На нещо изкуствено и лишено от живот, което обаче опитват да съживят.

В евангелието на Йоан е вписано следното:

„Вие сте от баща дявола, и желаете да вършите похотите на баща си. Той беше открай човекоубиец, и не устоя в истината; защото в него няма истина. Когато изговаря лъжа, от своите си говори, защото е лъжец, и на лъжата баща.“

Йоан глава 8, стих 44

Знаете ли, че за една подобна марионетна система наречена AI – Искуствен интелект (Artificial Intelligence) в свещеното писание е писано много. За този „Пинокио“ се казва, че ще му бъде дадено дишане (ще оживее) и той ще направи всички да се поклонят на „звяра“ (Антихрист), а тези, които не се поклонят, ще избива.

„И видях друг звяр, който възлизаше от земята; и имаше два рога прилични на агнешки; а говореше като змей. Той упражняваше всичката власт на първия звяр в неговото присъствие, и принуди земята и живеещите на нея да се поклонят на първия звяр, чиято смъртоносна рана бе оздравяла. И вършеше големи знамения, до там щото да направи и огън да излиза от небето на земята пред човеците. И МАМЕШЕ живеещите на земята чрез знаменията, които му беше позволено да извърши пред звяра, като казваше на живеещите на земята да направят образ на звяра, който беше ранен от сабята и оздравя. И позволи му се да даде дишане на зверовия образ, така щото зверовия образ да продума; също и да направи да бъдат избити ония, които не се покланят на зверовия образ. И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им; за да не може никой да купува или да продава, освен оня, който носи за белег името на звяра, или числото на неговото име.  Тук е нужно мъдрост; който е разумен, нека сметне числото на звяра, защото е число на човек; а числото му е шестстотин шестдесет и шест.“

Откровение на Йоан 13 глава, от 11 до 18 стихове

Днес доктори и медицински работници цитират водещи научни издания. Цитират марионетната организация СЗО. Бият се с научни степени, за да доказват съществуването на „пандемия“.

Слава Богу, че между лекарите също има вярващи! А има и такива, които не се примиряват с измамата.

Пределно наясно съм, че мнозина ще се изсмеят на прочетеното тук. Не говоря от позицията на учен. Говоря от позицията на човек, който се е срещал многократно със свръхестественото.

Останах сирак на 14 годишна възраст. Ракът отне живота на цялото ми семейство. Може би ще кажете: "Като си толкова вярващ, защо твоя Бог не спаси семейството ти?" Ще ви отговоря. С духовната реалност се срещнах на 16 години. Далеч нямам отговор на всички въпроси ЗАЩО? Никой не ми я представи, никой не ми разказа за нея. Стана, защото стана. Ще ви кажа накратко на какво ставах свидетел и пряк участник през годините, на което науката и медицината или поне тези, които познаваме, не може да даде отговор.

Случаи, на които съм пряк проводник за чудото в живота им.

1.    Жена от Добрич в последен стадий на рак. Изявих желание да се срещана и да опитам да помогна с вяра и молитва. Посетих я в болницата. Тя ми каза, че не вярва, но няма да откаже молитва. Малко преди да си тръгна говорих с нея и близките и да поискат отново да й пуснат пълни изследвания. Направиха го. Лекарите бяха шокирани от това, което се случваше. Направиха специално лекарско събиране ,за да наблюдават как последен стадий на рак изчезва пред очите им. Жената получи своето чудо.

2.    Жена от Свищов, с чието семейство и до ден днешен поддържам контакт. При срещата ни тя имаше тумор в главата. Също получи своето невероятно чудо, което беше потвърдено и от лекарите. Ракът изчезна по свръхестествен начин.

3.    Жена от Белене, чийто изсъхнал крак се изпълни и регенерира пред очите ми, моите и на десетки други свидетели.

4.   Сляпо момиче от Белене, чийто очи бяха буквално бели когато я срещнах и се възстановиха отново пред очите ми. Реакцията й как започва да вижда никога няма да забравя.

5.   Възрастна жена от село около Свищовско, чието име не помня, която носеше специални обувки заради увреждане в краката си. Тя получила чудото си на път за вкъщи след като се молих за нейното възстановяване. Докато стигне у дома си обувките, които ползвала, вече не й вършели работа. Откри ме след време. Носеше торби със зеленчуци и зимнина, за да изрази благодарността си. Приех подаръка, но и казах, че заслугата е Божия. В случая съм бил само проводник на точното време и правилното място.

Случаите са огромно количество от различни населени места. Някои и до ден днешен продължават да ми се обаждат или да пращат дарове в знак на признателност.

Случаи, на които лично съм бил свидетел и познавам хората, с които са се случили.

1.   Човек от Добрич, чиято ръка беше изсъхнала. Случаят беше толкова фрапантен, че се е запечатал дълбоко в съзнанието ми. Фрапантен е защото ръката на човека се възстанови, когато той посегна да удари този, който искаше да се помоли за него. Човекът беше толкова шокиран от това, което му се случи, че искаше да се напие. Беше изгубил цялото си имущество по доктори, за да направят нещо за ръката му. Викаше „Защо, защо по този начин?“. Игра канадска борба с мен и с всеки, който искаше, защото не можеше да повярва, че му се е случило това.

2.   Човек от Пловдив, който беше умрял на операционната маса. Лекарите бяха обявили часа на смъртта му. Нещо повече. Бяха върнали дрехите и брачната халка на жена му. Цяло денонощие е в моргата, след което бива върнат към живота. Човекът е български арменец. Лично го познавам.

Глухи, сакати, болни от какви ли не болести са получавали своето чудо и аз съм бил свидетел.

Това, което лично аз мога да разкажа за себе си е че имах язвено увреждане на стомашните стени. Лежах във военноморска болница, където ми направиха и изследванията. Получих това заболяване в казармата и се уволних с него. Две години не можех да ям нормално, а след всяко ядене бях със жестоки болки и задължително трябваше да легна. Получих своето чудо просто в миг. Почувствах сякаш някой сложи електрическа ръка върху стомаха ми. Знаех, че съм получил чудото, за което се молех. Прибрах се у дома и реших да се тествам веднага. Ядох всичко, което не можех да ям преди и ми беше забранено. Никаква болка! От тогава минаха десетки години и никога вече не съм имал проблеми в това отношение.

Мога да разказвам още много, но не в това е смисъла. Бях проповедник от евангелските среди. Посветих повече от 15 години от живота си в служба на това. в което вярвах. След време се оттеглих от тези среди. Някои виждаха заплаха в мен, упрекваха ме дори за еретик. Много хора мислиха, че с харизмата, която имам, и свръхестественото присъствие, което ме следваше, ще направя собствена църква. Не го направих, защото смятах, че така е редно. Бях млад, наивен и неопитен в много неща. Допуснах много грешки. Ако днес някой ме попита дали съжалявам  за това време, категорично ще отговоря НЕ! Уважавам и обичам и до днес тези хора, които наричах мои братя и сестри.

Създателят започна нов етап от живота ми, за който също съм му благодарен! Днес аз откривам, вярата и разпознавам Божията работа на места, които дори не съм и подозирал. Никога не съм се срамувал от вярата си. По различен начин това, което ми беше дадено свише, продължи да работи в живота на мнозина.

Имам послание за всички, които гледат на себе си като християни, без значение дали са православни, католици или протестанти. Имам послание и за всички онези, които не са християни, но имат вяра вътре в себе си. Имат вяра в Бога. Но първо ще се обърна към християните, чиято вяра споделям.

Мили вярващи в името Христово!

Кога лъжата на тази реалност, идваща от този марионетен свят, стана по-голяма от вярата ви?

Кога някакъв жалък вирус стана по-голям от Онзи, в когото вярвате?

Кога Онзи, с когото се наричате, и който тържествува над ЛЪЖАТА и СМЪРТА стана по-слаб от бащата на лъжата? От лъжливата „пандемия“ или от вируса, с който я родиха?

Слушам ви как увещавате тези и онези какво да правят в дните на ужасната ПАН-ДЕМОНИЯ. Ослепяхте ли? Оглупяхте ли? Христос затворен само в прашните ви библии ли остана?

Цял живот изучавате това писание, за да можете да разпознаете когато последните времена на тази епоха настъпят. А сега сте се свили в черупките си от страх и припявате ЛЪЖИТЕ на щабове, масмедии и на тези и онези ерудити!

Толкова ли дълбоко заспахте, че не можете да познаете това марионетно правителство, което кръсти щаба си НОЩ и обяви карантина в ПЕТЪК 13-ти?

Ще подкрепям всеки свещеник, проповедник, лекар, учен, журналист. Всеки човек независимо от верска принадлежност или социален статус, независимо дали е вярващ или не, ако той има смелостта да застане срещу тази измама и работи неуморно срещу нея. Да разпространява светлината по начина, който умее.

Ще ми кажете: "Да, ама вирусът съществува!"

Дори да съществува това не го прави да не е лъжа, която ви казва, че ще ви погуби или забравихте ВЪЗКРЕСЕНИЕТО И ЖИВОТА? Ако вирусът убива, то той е зло! Бащата на лъжата е наречен "човекоубиец" и това, което убива човеци е негово. То е от него! То е едно с лъжата! ТО Е ЛЪЖА!!!

Не на последно място ще се обърна и към всички БЪЛГАРИ:

Няма значение дали се идентифицирате с думите ми или с вярата ми. Виждал съм ви да се биете по форуми, групи, страници, площади, семинари и конференции какви патриоти сте. Колко древен народ сме. Че сме БОЖИИ ХОРА, БОЖИЙ НАРОД. Говорите за енергии, контактувате със вселената. Това ли е патриотизма ви? Уж сте готови да умрете за Родината си, за народа си, а се уплашихте от марионетките, от вируса. В момента Армения и Азърбайджан са във война. Мислите ли, че някой там го интересува брифингите на корона щабовете им? Мислите ли, че им е до статистики или стъкмистики?  Знаете ли защо този смъртоносно жесток и ужасен вирус бяга от военни зони? Ами не е нужен там! Човекоубиецът отнема живот по друг начин, а не с напъни как да сътвори ново помпозно огнище.

Искате или не, вярвате или не, този свят е дошъл до края на една епоха. Много хора ще загинат, може би и вие, може би и аз. Не е ли по-важно как сте си отишли от този свят? В мир ли сте със себе си? В мир ли сте с Бога?

Ще завърша тази дълга публикация отново с пасаж от Библията.

„И ние видяхме и свидетелстваме, че Отец прати Сина Си да бъде Спасител на Света. Ако някой изповяда, че Исус е Божият Син, Бог пребъдва в него, и той в Бога. И ние познаваме и сме повярвали любовта, която Бог има към нас. Бог е любов; и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог пребъдва в него. В това се усъвършенствува любовта в нас, когато имаме дръзновение в съдния ден, защото, както е Той, така сме и ние в тоя свят. В любовта няма страх, но съвършената любов изпъжда страха; защото страхът има в себе си наказание, и който се страхува, не е усъвършенствуван в любовта. Ние любим [Него], защото първо Той възлюби нас.“

1 послание на Йоан 4 глава, от 14 до 19 стихове

понеделник, 28 септември 2020 г.

Корона и колапсът на системата

В тази публикация ще ви запозная с един от най-големите критици на световната банкова система, който е финансов експерт от Германия. Той разкрива финансовата страна на режисираната световна истерия. Какво, как и защо се случва в парични и икономически измерения чрез инструмента наречен "корона пандемия".

Ернст Волф (* 1950 г. в Югоизточна Азия) е немски автор и журналист. Неговият фокус е критиката към световната финансова и парична система, особено ролята на МВФ, Световната банка, Федералния резерв, системата на Бретън Уудс и световните фиатни пари.

Волф е израснал в Югоизточна Азия и завършва образованието си в Германия. Той е трябвало да напусне САЩ, след като публикувал редица статии, критикуващи войната във Виетнам.


Английската версия на това видео можете да видите ТУК.

Благодарност за превода от немски език на материала споделен по време на конференция в Давос на Vicky Weiskircher! 

Ето и няколко думи от преводача:

РЕЧТА НА ЕРНСТ ВОЛФ В ДАВОС 

Много държа да ви запозная с една друга страна на медала на пандемията чрез речта на финансовия експерт Ернст Волф в Давос, Швейцария. За тези от вас, които не могат да и се насладят в оригинал, ще скицирам основните факти и връзките между тях на български. Ернст Волф е един от моите компаси в това време разделно. Надявам се да помогне и на вас да си обясните цялата тази лудост, която се случва около нас ❤

В момента живеем в период на най-ниските лихви от 3000 години насам. В период на най-много зомби-фирми. Това са фирми, които не могат да съществуват без скъпи кредити. В период на най-много провлачени фалити (законът за фалити е отменен в Германия до края на годината). В период на най-много "гнили" кредити. В период на най-висока безработица. В период на най-силно застрашени работни места. В период на най-големи финансови проблеми на държавите. 102 държави са получили спешни кредити от МВФ. В период на най-неравното съотношение между финансовия сектор и реалната икономика. 

През месец март станахме свидетели на най-бързият  борсов крах, а през април на най-бързият възход. През това време стойността на Apple мина границата от 2 билиона долара. Фирмата е основана през 1976 година и за границата от 1 билион са били необходими 42 години. За вторият билион само 2 години! Централната американска банка FED вкара в обръщение 3 билиона долара с цел стабилизиране на финансовата система. За периода от март до началото на август 2020 г. американските милиардери са увеличили капитала си с 637 милиарда! 

Това са топ 4: 

Бил Гейтс 7,5 милиарда 

Марк Зъкърбърг 23 милиарда 

Илон Мъск 50 милиарда 

Джеф Безос 75 милиарда 

През това време 40 милиона американци останаха без работа. Това ще рече, че 1/5 от парите на FED са влезли в джоба на 0,00001% представители на горния слой на обществото. Данъците на тези хора са паднали от 1980 година с 79%. 20 юли 2020 г. беше денят на най-голямото увеличаване на капитал. Джеф Бизос, който притежава 11% от акциите на Амазон забогатя с 23 милиарда. Това е двадесет пъти повече от сумата, която 600 милиона африканци са спечелили за един ден. Ние живеем във време на най-големи социални неравности и на най-големия балон на недвижими имоти, на облигации и акции. Никой не знае на къде сме тръгнали и до къде ще доведе това, защото подобно нещо се случва за първи път в човешката история. 

Причината за всичко това е един вирус на име корона. 

Ернст Волф изрично подчертава, че не отрича съществуването на корона, но не всички хора са застрашени и затова трябва да се пазят рисковите групи, а не да се вземат научно необосновани решения, да се надува количеството на парите, да се плашат хората и да се обричат на смърт хората в бедните страни. 

По официални данни съществуването на всеки втори е застрашено. 1,6 от 2 милиарда човека работят без трудов договор нерегулирана работа. 60% от дохода им е отпаднал, в Африка и Латинска Америка дори 80%. Няма доход- няма храна, няма бъдеще. 

Защо правителствата се консултират с учени, които по време на свинския грип сгрешиха тотално с прогнозите си? 

Защо се потискат мнения на учени, които не пасват? 

Има ли други мотиви? 

Съществува ли втора агенда? 

Защо на Световният икономически форум в Давос Клаус Шваб говореше за нуждата от голям резет? 

Нека да погледнем историята на финансовата система след Втората световна война. През 50-те и 60-те години имаше бум на икономиката. Банките печелеха от кредити. През 70-те години обема на кредитите спадна и банките започнаха да търсят нови възможности за печалби. С помощта на политиката бяха отменени многобройни правила и закони, банките получиха все повече свобода. Така се появиха Hedgefonds, деривати и обратно купуване на акции. Това доведе до преструктуриране на световната икономика в полза на властта на финансовия сектор, който стана по-голям от реалната икономика. Дериватите представляват  голяма част и не се отразяват в баланса на банките. Обратното купуване на акции повишава изкуствено стойността им и се отразява на премиите на мениджърите. След кризата 2007/2008 настъпи ерата на фирмите, управляващи капитал. Първите четири от тях управляват 19 билиона долара. Това е равно на стойността на всички произведени продукти и услуги в САЩ в рамките на 1 година. За сравнение-брутния вътрешен продукт на Германия е 4 билиона долара. Най-голямата фирма за управление на капитал е Black Rock (7,4 билиона). За разлика от финансовите консултанти, които дават само съвети, капиталоуправляващите фирми вземат решения и действат сами. Black Rock управляват държавни фондове, пенсионни каси, парите на фирми, застрахователи, частни клиенти. Те управляват калифорнийския пенсионен фонд като калифорнийската икономика е петата по големина в света. Black Rock консултира най-важната в света централна банка FED, както и EZB и определя секторите и фирмите, в които се разпределят ново напечатаните пари. В същото време притежава дялове в тези фирми. Най-големият инструмент на властта на Black Rock е изкуственият интелект Аладин, който беше въведен преди 34 години и извършва 200 милиона калкулации на рисковете на седмица. Тези данни биват продавани и оказват огромно влияние на развитието на капиталовия пазар. През април беше обявена нова кооперация между Black Rock и Майкрософт като Майкрософт ще предлага разширени функции на клиентите. Такава кооперация на два гиганта е заплаха във финансовия и дигитален сектор. 

Стигаме до следващата точка- дигитализирането. През 70-те години няколко технически надарени фрийка (откачалки) създадоха Майкрософт и Apple. Първо бяха осмивани, но скоро двете фирми експлодираха и оказаха по-голяма влияние от индустриалната революция преди 200 години. Влиянието върху фирмите беше неизбежно, защото те организираха всички техни процеси и имаха достъп до най-ценното в модерното общество наред с парите-данните. През 1998 се появи Гугъл, през 2004 се появи Фейсбук. Тези фирми крепят своята власт предимно върху набавянето и ползването на данните. С тази информация успяват да задушат конкуренцията още в зародиша, купуват новите фирми и така стигнаха до недосегаем монопол. През 1994 г. се появи платформата за книги Амазон, която междувременно владее западната интернет търговия. Амазон представа най-големият монопол в историята на икономиката. Когото в Америка 40 милиона останаха без работа, Амазон назначи 175 000 нови работници. Тези дигитални гиганти играят решаващ фактор в създаването на новите дигитални валути и на пазара на акции. Съвместната игра с Black Rock, които пък притежават големи дялове от тези фирми, води до огромно картелно образувание. Black Rock може да направлява в желаната посока всеки един пазар в света. Дигитализирането обаче унищожи толкова много работни места и стигна до стадий, който никой преди 5 години не би помислил за възможен. Според прогнозите на инзайдери през следващите 10 години ще изчезнат 80% от работните места. Заставаме за първи път в историята пред няколко проблема: 

1. Как се обединяват общества, в които има само 20% работни места? 

2. Как ще функционира икономиката и паричната система, когато 80% от населението ще живее само от социални помощи? 

3. Как ще функционират икономиките и паричните системи, когато само 20% от населението консумира? 

Огромният картел се нуждае от трети в съюза, а именно централните банки. FED и EZB се обърнаха за помощ към Black Rock: - заради Аладин (събира данни от целия свят) - Black Rock присъства на всички пазари, а банките работят само със собствената си валута - да действат срещу Black Rock ще ги въвлече в големи проблеми. Така партньорите се озовават пред проблема безработица. Отговорът е хеликоптерни пари. Необходимо е само банките да печатат пари във формата на безусловен доход. Този доход служи единствено за това, да поддържа живота на икономиката. Паралелно обаче се създава нов проблем- тъй като влиза директно в реалната икономика и обезценява парите. Безусловния доход трябва да бъде увеличен, настъпва хиперинфлация и колапс на паричната система. Ето и плана: Както централните банки, така и дигиталните концерни работят върху дигитална валута. Вероятно тази валута ще възникне в кооперация и ще бъде за първи път на половина частна. Скоро след това ще изчезнат и физическите пари. Такива радикални промени не могат да се прокарат в състояние на парламентарна демокрация. Властта на финансово-дигиталния комплекс е по-голяма от всяка правителствена власт.

Картината на бъдещето е мрачна и е грешно да се разпространява изкуствен оптимизъм. 

Но въпреки това трябва да си спомним, че най-гениалните идеи в човешката история са се появявали рядко в хубави времена. Китайската дума за криза се състои от 2 думи- опасност и шанс. Бащите на диалектиката са пледирали винаги да се разглеждат и двете страни на едно нещо. В скоро време ще преживеем много съкращения и фалити, може би и войни. Много хора, които отказват да се занимават с политически и икономически въпроси, ще бъдат конфронтирани с брутални проблеми точно пред носа им. Просвещението рядко е имало толкова плодородна почва, както в момента. Просвещението във финансовата и дигитална сфера е най-голямата задача на нашето време. Използвайте всеки ден и час да отваряте очите на хората! Попречете на мечтата на Мусолини за строеж на дигитални затвори за идните поколения! Без насилие и с убедителност. Борете се за една нова демократична и парична система! Система, която не води до това, едно малцинство да притежават повече от цели държави. Която не убива реалната икономика и насърчава финансовото казино. В която тези, които най-много получават, да не плащат най-малко данъци, а тези, които най-умно спекулират да не плащат никакви. Всеки, без значение при какви обстоятелства е роден, да има равни шансове с всички останали. Един свят, в който няма да ни плашат с болести, а ще се грижим за стари, слаби и болни. И да си спомняме всеки ден отново, ако ние не го направим, кой друг тогава!

Видео материала на немски може да видите ТУК 

Към тази публикация ще си позволя да добавя и едно видео на нобеловия лауреат, Стефано Сколио, който е директор на изследователския център "Nutri terapiche di Urbino".

"Приказка за терора" - Видеото е със субтитри. 

Материалът е пълен със сложна научна медицинска терминология, заради което ще го обобщя накратко: Ученият е направил подробен доклад за цялостната обстановка относно случващото се в момента в света. Той категорично отрича да има пандемия. Детайлно обяснява, че ваксините, които се правят, са абсурдни, тъй като няма никъде по света в изследователските лаборатории, които работят за изолиране на вируса, сто процента доказателства, че въобще е възможно да изолират конкретния вирус. Той определя, че тъй като всички държави и политици действат заедно без да има категорични научни доказателства става въпрос за планирани действия на "елит". Този "елит" контролира света и е стартирал установяването на световен тоталитарен режим, чрез който се цели човечеството да бъде поставено под тотален контрол и населението да бъде редуцирано. Инструмент за това е разигравания сценарий със световната пандемия.


четвъртък, 24 септември 2020 г.

„Конспиратори“ VS Ковидиоти

 „Конспиратори“ VS Ковидиоти са имената на новите определители в обществата по целия свят. 

Сложих това заглавие на публикацията, защото тя е много показателна какво се случва в нашето съвремие. Два определителни термина, които уж се борят да титулуват едни и същи хора. Вече цяла година населението на земята е поставено напълно планирано и умишлено под гнета на онези, които  се считат за негови господари. Инструментът за влизането в тази гнусна реалност беше наречен „ПАНДЕМИЯ“. Част от човечеството прие очаквано това за „НОВА НОРМАЛНОСТ“. А световните лидери (или поне тези под пряк контрол на „Елита в сянка“) заговориха за „РЕСТАРТ“ на света. Всичко, което до преди 15-20 години се считаше за нормалност, систематично беше подложено на препрограмиране. Нормалността се патологизира и се въведоха понятия, с които тя започна да се формулира като болестно състояние. Ще дам само няколко примера, защото списъкът е огромен.

Прочетох наскоро нещо написано от Мадлен Алгафари, което доста добре пресъздава това, което искам да кажа и аз:

„Някога наричахме буйните деца шовръкливи, пакостливи, днес ги наричаме хиперактивни, но за съжаление това се смята за диагноза, а не за индивидуално различие. По-свитите бяха някога срамежливи, саможиви, днес говорим за аутистичен спектър. Разсеяните някога днес се оказва, че били болни от дефицит на вниманието. Тази опасна тенденция да се патологизира нормалността много ме притеснява. Дори и в справочника на болестите искат да въведат като диагнози различията ни. Да сме различни днес се превръща в патология. Нужно е да сме тухли в стената, за да е спокойна Системата, и за да могат фармацевтичните компании да бълват лекарства, които да лекуват какво – да лекуват нормалността. Т.е. – природната, божествената, естествената ни природа да бъде напъхана в болестни етикети, това се нарича разболяване, а не лекуване. Дори целебният траур е на път да бъде внесен във въпросния справочник като болест и патология?! Разбира се, че има и истински симптоми и те си имат своя смисъл – идват, за да ни кажат нещо и тогава е необходима терапия, но преди всичко психотерапия, защото повечето телесни симптоми са следствие на неразрешени проблеми в психиката ни. Но да обявяваме за биполярни хора, които просто са по-експресивни и емоционални, да смятаме, че дори естественото изразяване на емоциите е патология, е опасно, много опасно. Разпространението и подбуждането на паниката дори е противозаконно. Но днес Системата слага една огромна лупа, на всичко, дори на микроскопични вируси. И те започват да изглеждат като десетоглава ламя. Тогава хората не са болни от вирус, а ги гони десетоглава ламя – паника. Е, от ламя може и да умреш. А обратното на страха е... любовта! Обратното на страха е вярата във възможностите ни да здравеем всеки ден. Нужно е опомняне, нужно е провиждане. Системата се опитва да вмени, че норма е еднаквостта. А различните ни темпераменти, а различните ни характери и личности? Напред към роботизирането на човека. Напред към ходещите обезчувствени и обезприродени киборги. Какво „напред“ е това? Това е най-назад от природното и божественото. Но човешката арогантност няма край... Всъщност, има, но... е най-страшният. Защото само страхът води до най-страшния край!" 

Автор: Мадлен Алгафари

Под дамгата „конспиратори“ попаднаха хора от редица религиозни общности, в чийто свещени писания събитията на нашето време са описани, че ще се случат и са предадени под формата на пророчества. Мога да кажа, че съм запознат сравнително добре с редица от тези писания, но най-задълбочени познания имам в библейските. 

Преди „пандемията“, която аз наричам ПАН-ДЕМОНИЯ, а други ПЛАН-ДЕМИЯ, тази книга БИБЛИЯ - най-издаваната в световен мащаб, беше свято свещено писание. Книгата на може би все още и най-голямата група хора по света, която определя себе си като християни. Днес тя попада под определението „конспирация“. Свещените писания на мюсюлмани, будисти и редица други също са в тази категория. Следователно, ако познаваш и вярваш в тези писания ти автоматично си определян за конспиратор. Разбира се и редица хора с мислене, което не се вмества в рамките на подаваната нова „нормалност“, също получават тази дамга. Езотериците например. 

Но да оставим на страна това. Има хора във всички сфери на науката и обществения живот, които виждат някак интуитивно, че нещо в това, което се случва не е никак естествен процес, а е планирано и осъществявано чрез впрягането на огромно количество пари, власт и сила. Може би сте забелязали, че хора, които са материалисти или определят себе си като високо образовани, са всъщност повече завладени от това, което им се подава било от масмедиите, правителствата или СЗО. Би трябвало тези образовани, изучени ерудити да са първите, които да видят измамата, но уви! В действителност  се оказва точно обратното. Знаете ли защо това е така? Допуснете само за миг, че по-голямата част на материала, който се изучава в образователната система по целия свят е всъщност дезинформация. Говоря за всички аспекти на обучение. Всъщност е точно така. Тази система се гради и променя според желанието и нуждите на световния „елит“. Чрез образователната система те формират светогледа на своето лоби. Това не се прави от вчера. Няма да навлизам в детайли, от колко години човешката цивилизация е, да го кажем, отглеждана, насочвана и контролирана как да възприема заобикалящия я свят и какво да счита за реално.  Много са причините един сравнително образован човек да не може да види какво се случва: възраст, наличие на придружаващи болести, от където страх, и т.н. Виждате, че това е повсеместно и не се влияе статистически от степента на образованост. Най-елементарните примери са тестовете и маските. Въпреки, че самият създател на ПСР тестовете казва, че те не са подходящи за диагностициране, виждаме как бяха превърнати в средство за упражняване на тотален терор и невиждано потъпкване на трезвомислието. Гласът на разума от специалисти в областта бива игнориран и на преден план са изтласквани хора, които са готови да сътрудничат без да притежават нужната квалификация. Маските, които човечеството е задължено да носи, са не по-малък абсурд.  Ковид-19 е под 0,2 и стига до 0,5 микрона според авторитетното научно списание по медицина “The Lancet”. Маските, които бяха наложени да се ползват и за неползването на които дори арестуват хора в редица държави, могат да спрат частици над 2 микрона. Тоест, тези хирургически маски, парцали, шалчета, кърпи не ви предпазват от вируса, но за сметка на това увеличават опасността от вътрешно бактериално заразяване, натравяне и дори смърт от въглероден диоксид, особено на децата. Сигурен метод за сриване на имунната система. За някои изследвания относно тези маски може да прочетете ТУК.

„Като се представяха за мъдри, те глупееха“ 

Цитата е от Новия Завет в книгата „Посланието към Римляните“ на апостол Павел, глава1, стих 22.

И така, тъй като аз няма да заплюя нито вярата си, нито народността си в името на някаква псевдо-научна гестаповщина, защото видите ли „спасявала човечеството“, ще ви покажа малко факти, а вие ги наричайте както си искате. Хората, за които е предназначена тази информация ще разпознаят светлината, която издигам нависоко, за да видят пътя в тъмнината на ПАН-ДЕМОНИЯТА.

На официалния сайт на европейския съюз през забележете!!!  2011 година, цели девет години преди 2020 г., е публикуван комикс под името „Infected“ или иначе казано „Заразен“.

Представянето на тази публикация звучи по следният начин: 

Публикации на ЕС 

„Г-жа Чан Уенлинг и нейният приятел от бъдещето участват във вълнуващо приключение, за да убедят хората да действат заедно и да спасят света. Въпреки че историята може да е измислена, тя все пак е преплетена с някаква фактическа информация.

Автори са JD Morvan и Huang Jia Wei. Публикацията е предложена като Europe Direct услуга, която ще ви помогне да намерите отговори на вашите въпроси относно Европейския съюз.


Комиксът е издържан в облика на „Манга“, което е японски стил в комиксите. Историята разказва за вирусна зараза, която обхваща целия свят. Действието започва от лаборатория в Китай в медицински изследователски център. В лабораторията се експериментира с вируси, като се манипулира тяхното ДНК. Правят се експерименти със смъртоносни патогени. Въпреки нивото на сигурност, вариация на грипен модифициран вирус бива изнесен от лабораторията. По време на този „инцидент“ там присъства специален пратеник на Обединените Нации, отговарящ за грипните пандемии. При все вирусът в комикса да е назован с различно име от SAARC COVID-19, абревиатурата SAARC присъства като название на самолетни авиолинии. Значението е „Южноазиатска асоциация за регионално сътрудничество (SAARC).“, т. е. регионална междуправителствена организация и геополитически съюз на държави в Южна Азия. SAARC поддържа постоянни дипломатически отношения в ООН като наблюдател и е развила връзки с многостранни образувания, включително Европейския съюз. Чрез тези авиолинии е илюстрирано как измисленият вирус бързо да се разпространява по целия свят чрез международни пътувания и търговски връзки.

Стари мутации на вируса са били известни отдавна на науката, но те поразявали само животни. Това, което са направили в лабораторията, е превръщането му в заразен и за хората. Комиксът разказва как вирусът плъзва между хората от мокър пазар в Китай. Както при пандемията на COVID-19, комиксът на ЕС също изобразява драконовски мерки за безопасност срещу вируса, включително социално дистанциране, което прави ежедневието „напълно непоносимо“. 

В комикса глобалистите са възхвалявани, че помагат за разработването и разпространението на ваксина по света, точно както Бил Гейтс е аплодиран за финансирането на производството на седемте най-обещаващи идеи за ваксина срещу COVID-19. 

Този комикс не е бил отпечатван в широк тираж. Забележете, бил е предназначен  само за висши ръководни кадри! 

Към края на комикса е написано „Страхът, създаден по този начин, може да бъде използван, което предизвиква глобална реакция ... под ръководството на международни технически организации.“
Нещо изключително важно е представено в комикса. Симулираната пандемия се подържа от самата Световна Здравна Организация – СЗО, чрез уж научни, медийни и политически манипулации.

Тъй като заразата се появява по целия свят, шефове от комисията на СЗО, Парламента и Съвета на ЕС в крайна сметка искат паричен кредит за поставяне на болестта под контрол. 

Те обявяват, че са в челните редици на глобалните усилия за намиране на ваксина, която да поддържа световната смъртност под един милион. 

Всичко това става възможно благодарение на пътешественик във времето, който се е върнал назад, за да предупреди за пандемията, отнела почти един милиард жертви в бъдеще. 

Не на последно място трябва да кажа, че комиксът представя и друга сюжетна линия, в която всички мерки, които се вземат за овладяване на кризата, се използват като средство за въвеждане на тоталитарен световен режим. А ваксините, които се създават са фалшиви. Под претекст, че напълно ще унищожат вируса, ваксините биват използвани против човечеството и неговото оцеляване, като го поставят в пълна изолация и тотален контрол. Ето някои фрагменти от самият комикс, в които пътешественикът във времето разказва.


Кликнете върху изображението за да го разгледате в мащаб.


Кликнете върху изображението за да го разгледате в мащаб.


Ако желаете да се запознаете сами със целия комикс, можете да го изтеглите от сайта на Европейският съюз ТУК.

Нека ви кажа нещо. Това не са съвпадения, това не е и пророчески комикс. Свидетели сте на планирани действия. Глобални планирани действия. 

Нима намирате логика подобно издание да е на официалния сайт на Европейския съюз? 

В самото издание ви се казва: „Тук са отговорите“, „Тук са отговорите и какво е Европейският съюз и кому служи“. 

Издаден за висши ръководни кадри в Европейския съюз. Задайте си въпросите „Защо им е на тези кадри подобен комикс? Защо е толкова важен? Някакво послание ли получават чрез него или следват планирани действия?“. 

Всичко това са чисти факти, които свободно могат да се проверят от всеки с елементарни познание в интернет сърфирането. 

Наричайте го конспирация щом така се чувствате спокойни. Но тогава това означава, че целият Европейски съюз, ООН, СААРС, СЗО и всичките им сателити и подгласни са една огромна конспирация, на която жертви сме всички ние. 

Може да сте с пет висши и въпреки това да оставате слепи какво ни се случва. Но ако само за миг поспрете и разберете, че страхът е по-голям от вируса. Че повечето мерки не само са излишни и безумни, но и смъртоносно вредни. Че любовта, вярата, надеждата са онези неща, които осмислят съществуването ни. Че всичко на този свят ни е поверено от Провидението, за да сме добри настойници. Коварните сатанински планове на „елита“ на финала няма да успеят, но ще погубят мнозина. Не е от толкова съществено значение дали ще сме от оцелелите, които ще прескочат мрака и финала на тази епоха на човечеството. Най-важното е как ще си отидем от тук, защото смъртта не е край. Тя е край само за тленното. Край е само за тази ни форма на съществуване. 

Мнозина мислят, че съм от тези, които не вярват в съществуването на вирус.  Смятат, че ако аз или някой от семейството ми бъде заразен, мнението ми ще се промени. Не, няма да се промени защото аз не отричам съществуването му. Всъщност няма начин някой да каже със сигурност дали сте били заразени с вируса ако първо не бъдете тествани. Проблемът е, че и тестовете не ви дават гаранция. Симптомите, по които се определя, че сте заразен пък са характерни за най-широко разпространените  заболявания сред човечеството, като различните видове грип. Фаталните случаи при тях са не по-малко от тези при корона. 

Но не това е което трябва да бъде осъзнато. Зад случващото се стои един култ от малцинство в сянка, мислещи се за богове. Те притежават и контролират всички парични ресурси в света. Под тяхна власт са всички фиктивни правителства. Те владеят и лявото, и дясното. СЗО е техен инструмент. Банките са техни. Техните планове дори не са скрити. Не ги крият, защото знаят, че не можем да им попречим сами.  Световната банка е публикувала документ, който показва до кога те панират да подържат „пандемията“. Това е времето, в което човечеството трябва да бъде сломено и поставено под абсолютен контрол. Превърнато в безволева биологична маса, чрез всички възможни средства за осъществяването на това.

Документа може да видите ТУК

Публикувам само извадка от него. 

World COVID-19 Strategic Preparedness and Response Program (SPRP) 

Световна програма за стратегическа готовност и отговор на COVID-19 (SPRP)

Кликнете върху изображението за да го разгледате в мащаб.

Ще завърша с библейски пасаж и нека Бог бъде с вас в тези мрачни дни. 

„Духа не угасвайте. Пророчества не презирайте. Всичко изпитвайте; дръжте доброто. Въздържайте се от всякакво зло. А сам Бог на мира да ви освети напълно; и дано се запазят непокътнати духа, душата и тялото ви без порок, до пришествието на нашия Господ Исус Христос.“ 1 Солонци 5:19-23 

Етимология на думата порок: 

Старобълг. порокъ „порицание“ (Супр.) < *po + *rokъ, срв. оброк, срок, пророк, като *rok- е същ. от *rek- „река“. 

Синоними: слабост, страст, наклонност, недостатък, несъвършенство, непълнота, дефект зараза, развала, поквара

Тоест пасажа е молба към Бог на мира, който да ви освети напълно, И ДАНО се запазят непокътнати духа, душата и тялото ви без ЗАРАЗА напълно до Христовото завръщане. Пророческо писание, че в дните преди завръщането Му това ще е най-голямата заплаха. Тялото ви, духът и душата да бъдат заразени. Тях трябва да опазите! Дано го осъзнавате. Душата се заразява, когато мислите ви вече са сформирани по образеца на този свят. Вярата ви във идеологията на световния ред. Духът се заразява от нечисти духовни сили. Тоест заразата на тялото като болест в дните преди пришествието Христово ще бъде пряко обвързана първо със заразата на душата, която отваря достъпа да приемете заразата в тялото си и духът си. Заразата на тялото не е просто някакъв вирус, който можете да преболедувате и да развиете имунитет. Заразата на тялото е това което ще приемете. Това, което ще ви се предложи за избавление от вируса. Съдържанието на фалшивото спасение е ЗАРАЗАТА.